Logo

Tělové a reflexní svíce

Tělové svíce se používají tisíce let. Je krásná jejich jednoduchost a účinnost. Je to plamínek, který spojuje dva světy. Terapie Tělová svíce nebo Reflexní svíce je velmi příjemná.

Tělové svíce slouží k účinné detoxikaci organismu. Celý proces vyvolaný tělovou svící působí jak na fyzické úrovni, tak na bioenergetické - odbourává energetické bloky. Použití tělové svíčky uvolňuje energetické bloky a tím spustí samoléčebný proces organismu a proudění energie i do míst blokádou dosud oslabených.

Délka terapie 30 minut

Cena terapie 300,- Kč

Tělové svíce se používají k odstraňování poruchy trávení, k hubnutí, proti nespavosti, při bolesti svalů a vazů, u vysoké horečky, jako všeobecně povzbuzující element, k eliminaci deprese a nervozity, k posílení imunity, při nachlazení, na ženské problémy, čelní a obličejové dutiny, na hemeroidy, pro celkové detoxikace organismu, na zmírnění otoků, při začínajícím nachlazení, na rýmu, zánět čelních dutin, bolesti v krku, zánět dýchacích cest, zánět zubů, žaludeční potíže, gynekologické problémy, problémy s prostatou, podpora a zlepšení potence, na zánět močového měchýře nebo močových cest, na opary, na potíže se sluchem, na unavené oči, zlepšení zraku, u štítné žlázy, problémy s komunikací, na odstranění modřiny, na alergie a ekzémy, na bolesti krční páteře, uvolnění trapézových svalů, na hojení jizev, čištění lymfatického systému

Upozornění: Použití tělové a reflexní svíce nenahradí lékařskou léčbu! Aplikace těchto svící je alternativní léčebná metoda, která nenahrazuje odbornou lékařskou pomoc.

Tělová svíce Tělové a reflexní svíce

© 2015 - 2017 Petr Šauer