Logo

Kosmetické omlazení pleti přístrojem Triolift

Neinvazivní facelift obličeje, očního okolí, krku a dekoltu.

Triolift rychle a efektivně omlazuje obličej, krk a dekolt a je velice účinný proti tvorbě vrásek. Výsledný efekt je vidět již po první aplikaci a skutečně předčí vaše očekávání.

Co můžete očekávat od ošetření přístrojem Triolift:

 • celkové omlazení obličeje
 • okamžité zlepšení hydratace
 • hloubkové zpevnění pokožky
 • vyhlazení vrásek a předcházení vzniku nových
 • efektivní odstranění pigmentační abnormality
 • tvarování a lifting
 • odstraňování otoků pod očima
 • normalizace stavu mastné pleti
 • normalizace aknózní pleti
 • odbourávání podkožního tuku v oblasti dvojité brady
 • podpora vstřebávání speciálních přípravků, vitamínů a účinných látek

Délka ošetření obličeje včetně očního okolí 40 minut

Cena jednoho ošetření 1 260,- Kč

Další následná ošetření 860,- Kč

Ošetření je znatelně viditelné hned po prvním ošetření. Pro maximální účinnost se doporučuje ošetření opakovat alespoň ještě 2x až 3x v domluvených časových odstupech.


Formování postavy

Formování partií: bříško, boky, stehna, zadeček, paže.

Triolift si také dokáže účinně poradit s tuky a s celulitidou – pokožka je pak krásně zpevněná.

Délka ošetření jedné partie 40 minut

Cena jednoho ošetření 1 260,- Kč

Další následná ošetření 860,- Kč

Ošetření je znatelně viditelné hned po prvním ošetření. Pro maximální účinnost se doporučuje ošetření opakovat alespoň ještě 3x až 5x v domluvených časových odstupech.


Triolift kombinuje tyto 4 principy:

Mezoterapie
Laserové vlny a radiofrekvence mění propustnost pokožky a aktivní látky z kosmetických produktů pronikají hluboko do pokožky. Aktivuje se tvorba elastinových a kolagenových vláken, dochází k hloubkové regeneraci pokožky a potlačení tvorby vrásek. Dostavují se prvotřídní výsledky v omlazení obličeje.

Modrý laser
Metoda je založená na principu působení světla určité vlnové délky prostřednictvím LED diod. Zesiluje účinky ošetření. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následnému viditelnému vyhlazení vrásek v obličeji.

BiPolární RF
Jednotlivé radiofrekvenční tepelné impulsy okamžitě a viditelně vypínají pleť. Současně tak v ošetřovaném místě dochází ke tvorbě vlastního kolagenu. Efekt ošetření je okamžitě viditelný a je dlouhodobý.

Vakuová masáž
Pomocí vakuových sond provádíme lymfatickou masáž obličeje, která nahrazuje ruční masáž, je velice příjemná, intenzivně působí proti vráskám a současně působí na lymfatický systém, hlavně na otoky kolem očí. Díky vysokému prokrvení dochází k prokysličení buněk, zlepšení výživy a zpevnění pokožky. Podtlak regulujeme podle typu pleti.


Nedoporučuje se: těhotenství, kojení, epilepsie, rakovina kůže, aktivní opálení, zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku

Triolift

© 2015 - 2018 Petr Šauer