„Masáž je opravdovým uměním, které vždy naplní tělo i duši člověka pocitem radosti, síly a harmonie. “

Odvěká touha člověka udržet si krásu, odstranit bolest, navrátit síly a prodloužit aktivní věk života vedla ke vzniku a rozvoji umění masáže. V oboru kosmetiky jsou obličejové masáže stále málo rozšířené, přestože jejich historie se táhne už od starých kultur, které znaly jejich účinky a s úspěchem je praktikovaly. Pravidelná masáž obličeje bezesporu patří mezi luxusní ošetření pleti. Dopřejte si je i vy, stejně jako bohyně v dávných dobách.

Lymfatická masáž obličeje a dekoltu

Tato masáž patří mezi základní techniky, bez které si dnes práci v kosmetických a estetických centrech nedokážeme představit. Pokud jste ještě žádnou kosmetickou masáž nezažila, je dobré začít právě s tou lymfatickou. Poprvé poznáte, jaké to je zažít luxus a péči šikovných rukou profesionální kosmetičky. Lymfatická masáž významně pomáhá zvýšit nedostatečnou funkci lymfatického i cévního systému a výrazně zkracuje dobu regenerace tkání. Výborná je například po zranění nebo operaci, protože z kůže odvádí toxiny a zlepšuje metabolické procesy. Lymfatická masáž se také běžně používá jako léčebná procedura při otocích a zadržování tekutiny v tkáních při nedostatečné funkci kardiovaskulárního systému a ledvin. Díky jejímu drenážnímu efektu dochází k povzbuzení lymfatického systému, detoxikaci a podpoře imunity.

Estetické masáže

Jde o soubor technik, které umějí pleť účinně zbavit estetických nedostatků, nebo je alespoň zmírnit. Během masáže působím doteky na měkké tkáně obličeje a tím je aktivuji. Estetické masáže se využívají pro vyhlazení hlubokých i mělkých vrásek, rozhýbání ztuhlých obličejových svalů nebo zlepšení pohyblivosti ztuhlé čelisti. Dokonce je možné srovnání levé a pravé části obličeje, tedy vyrovnání asymetrie. Výborný je tento druh masáží pro ty, kdo se živí mluveným slovem. Díky rozhýbání obličejových svalů dochází k lepší a snadnější artikulaci.

Dermoplastická masáž obličeje a dekoltu

Unikátní dermoplastická masáž obličeje a dekoltu je jemná, a přesto komplexní masážní technika. Působí na všechny vrstvy kůže obličeje, krku i oblasti dekoltu. Díky svému hloubkovému efektu si dokáže poradit se širokou škálou estetických problémů, které vznikají na úrovni kůže a podkožní tkáně. Zvláštní pozornost věnuje tato technika místům, kde má kůže svá specifika, tedy víčkům, očnímu okolí, rtům a krku. Při jejím pravidelném působení se vaše pleť dostane do kondice a bude mít mladistvější vzhled.

Dermoplastickou masáž můžeme rozdělit
na 3 směry působení:

  • Modelace
  • Tonizace
  • Reparace

Modelace se zaměřuje na opravy změn ve spodních částech obličeje a obnovu přirozeného vzhledu pokožky.

Tonizace obnovuje napětí a elasticitu pokožky, čímž významně vyhlazuje vrásky.

Reparace je v současnosti největším trendem v oboru dermoplastických masáží. Zabývá se otázkami obnovy poškozené pokožky po plastických operacích nebo zraněních.

Transbukální masáž obličeje a krku

Mezi velmi intenzivní metody patří transbukální masáž, která obnovuje napětí a elasticitu svalů obličeje a krku. Velmi účinně dokáže napravovat degenerativní a věkem způsobené změny na svalech obličeje. Zdeformování kontur obličeje nejčastěji souvisí se ztrátou svalového napětí. Tato masážní technika se proto zaměřuje především na lifting s následným vyrovnáním a zpevněním obličeje. Transbukální masáž obličeje a krku je natolik účinná, že do určité míry dokáže nahradit korektivní plastiku. Ohromný rozdíl je ale v bezpečnosti jejího použití, v tomto ohledu masáž plastiku jednoznačně převyšuje. Pokud tedy uvažujete o plastice, přijďte se nejdřív nechat opečovat transbukální masáží. Možná zjistíte, že plastiku vůbec nepotřebujete.

Kosmetické masáže jsou součástí kosmetických ošetření.

Níže se můžete rovnou objednat nebo se ještě podívejte na

Objednejte si svou vysněnou službu

Objednávka je nezávazná, budu vás kontaktovat s možným termínem nebo doporučením.

7 + 5 =