Moje kosmetika bdr

Podpořte svou přirozenou krásu nejnovějšími vědeckými a dermatologickými poznatky. Stejně jako vy, chci, abyste z kosmetiky odcházely spokojené a s pocitem božského zážitku. Ráda pečuji o výjimečné ženy výjimečnou technikou a nástroji. Tak vysoké nároky může splnit jen špičková kosmetika, která reflektuje nejnovější výzkumy a její účinky mají blízko k estetické chirurgii. Přesně takovou značkou je dermokosmetika bdr Cosmeceuticals.

Vaše pleť bude vypadat skvěle, protože
dostane nejlepší péči

Na stavu vaší pleti se vždy odrazí péče, kterou ji dopřáváte. Obzvlášť, pokud je péče pravidelná. Nejlepší výsledky vždy uvidíte, když zvolíte kombinaci pravidelného profesionálního kosmetického ošetření v salonu a zároveň se o ni budete starat i doma. Specializované výrobky německé kosmetické bdr – Beauty Defect Repair – může používat pouze pár proškolených kosmetických salonů, ale zároveň má kosmetika bdr řadu s luxusní péčí na doma.

Profesionalita a nejvyšší úroveň péče
pro vaši tvář i dekolt

Pro svou práci a božskou péči o vás jsem vybrala kosmetiku bdr The Medical Beauty Concept. Jejím výrobcům, a stejně tak mně, velmi záleží na tom, aby byla používána opravdu zodpovědně a s největším efektem. Vždyť správné použití této kosmetiky dokáže například vyhladit jizvičky po akné, vrásky a minimalizovat červené flíčky téměř okamžitě i bez zásahu estetické chirurgie. Umí řešit celou řadu potíží s pletí. Její síla je nevídaná. Prošla jsem řadou školení, abych vám tuto přední evropskou značku kosmetiky mohla nabídnout.

Hladká a vitální pleť není jen výsadou mladých.
S bdr se budete cítit jako svůdná královna každý den bez ohledu na váš věk.

Proč je bdr tak jedinečná?

Silné složení s okamžitými výsledky

Jak již sám název napovídá bdr The Medical Beauty Concept vychází z klinicky prokázaných studií o účinnosti, ale i bezpečnosti obsažených látek. Sami lékaři, plastičtí chirurgové a dermatologové kosmetiku bdr používají s výbornými výsledky. Její složení je kombinací vysoce účinných látek, které se navzájem posilují – mají synergický účinek. Produkty neobsahují SLS, SELS, mikroplasty, parabeny ani ropné deriváty.

Ve složení najdete účinné látky v nejvyšší možné koncentraci, které jsou bezpečně a díky high-tech technologiím dopraveny do nejhlubších vrstev kůže, kde:

  • působí na omlazení pleti,
  • stimulují přirozenou obnovu tkání,
  • posilují zdravou funkci kůže,
  • okamžitě hydratují.

bdr má pro každý typ pleti svou řadu péče

Každý typ pleti potřebuje trochu odlišný přístup. Proto je pro mě samozřejmostí, že po důkladné analýze pleti vám mohu vybrat řadu navrženou právě pro vaše potřeby. Po ošetření v salonu za pomoci moderních kosmetických technologií vám vždy doporučím vhodnou péči i na domácí použití.  Tyto produkty na doma obsahují stejně vysoké množství účinných látek a navíc ještě podporují všechny procesy, které se v pleti během ošetření v salonu započnou. Společně jde tedy o velmi silný elixír, který vaši pleť udrží krásnou a zdravou.

Výbornou kosmetikou to nekončí

Přesto, že mám k dispozici nejlepší kosmetickou řadu, který současný trh nabízí, nestačí to. U svých kosmetických služeb velmi dbám na to, abyste se opravdu cítila opečovávaná a odpočatá. V nabídce mám několik druhů kosmetických ošetření. Součástí většiny z nich jsou i unikátní kosmetické obličejové masáže. Vždy však začínám analýzou pleti, abychom společně vybraly ten nejlepší postup pro váš odpočinek i péči o vaši pleť.

Objednejte se na ošetření a vyzkoušejte, co dermokosmetika bdr The Medical Beauty Concept umí.

Objednávka je nezávazná, budu vás kontaktovat s možným termínem nebo doporučením.

3 + 4 =