Stavte se na ošetření novou kosmetikou BDR

15. 12. 2021Produkty

Znáte mě, vše bych chtěla mít dokonalé. Chci, abyste se cítily jako bohyně a odcházely z každého mého ošetření nadšené a spokojené. K tomu ale musím být spokojená i já a vědět, že vám dávám to nejlepší, co trh s kosmetikou nabízí. Potřebuji mít krémy a všechny ostatní přípravky založené na nejnovějších vědeckých a dermatologických poznatcích. Stavte se na ošetření novou kosmetikou BDR a řekněte samy.

Kosmetika Spa | Stavte se na ošetření novou kosmetikou BDR

Profesionální německá značka BDR – Beauty Defect Repair

Vývoj a výzkum v oboru dermatologie běží v posledních letech na plné obrátky a vše, přístroje i péče, se bleskurychle zdokonaluje. Ani já nechci zůstat pozadu, a tak jsem se po dlouhém zvažování a rozhodování odhodlala změnit své stávající skvělé a roky ověřené kosmetické přípravky za novější a účinnější generaci. Vybrala jsem do svého salonu i pro vás na domácí péči kosmetickou značku BDR (Beauty Defect Repair) The Medical Beauty Concept.

Na kosmetiku mám vysoké požadavky

Na novou profesionální kosmetickou značku jsem měla jasné požadavky. Je to můj důležitý nástroj a já se na něj potřebuji spolehnout. Vybraná kosmetika musí mít produktovou řadu pro všechny typy pleti a dosahovat výsledků, které se blíží estetické chirurgii. Ovšem díky vyspělé technologii to zvládneme společně v salonu nebo vy sami u vás doma bez zásahu chirurga. Výsledkem vždy musí být krásná a zdravá pokožka.

Čím si mě kosmetika BDR získala?

Dermokosmetika BDR Cosmeceuticals je ojedinělý koncept péče na úrovni dermatologické a estetické péče. Produkty neobsahují SLS/SELS, mikroplasty ani ropné deriváty. Účinné látky používá BDR v maximální povolené koncentraci, což z těchto produktů činí velmi efektivní péči. Inovativní technologie BDR v kombinaci s vysoce účinnými derma látkami a profesionální péčí dosahuje okamžitě viditelných výsledků. Použité ingredience fungují synergicky, vzájemně tedy posilují své působení tak, aby poskytly bezkonkurenční výsledky při transformaci kůže.

Objednejte se na ošetření a vyzkoušejte, co dermokosmetika BDR The Medical Beauty Concept umí.

Objednejte si svou vysněnou službu

Objednávka je nezávazná, budu vás kontaktovat s možným termínem nebo doporučením.

6 + 1 =